انتخاب ها
برو به آخرین پست برو به آخرین ناخوانده
fallah  
#1 ارسال شده : 1395/01/25 01:38:03 ب.ظ
fallah

رتبه: Member

تاریخ عضویت: 1394/10/28
ارسالها: 13

1 تشکر دریافتی در 1 ارسال
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران به همراه جمعی از معاونان و مدیران از عملیات عمرانی بهسازی و پیاده راه سازی 13 محور تاریخی در منطقه 12 که با تلاش های شهرداری منطقه، دفاتر خدمات نوسازی و مدیریت هماهنگ سازمان نوسازی در حال اجرا می باشد، بازدید کرد.
به گزارش شهرنوشت، مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران به همراه جمعی از معاونان و مدیران در بازدید میدانی از بافت های فرسوده و تاریخی منطقه 12 از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته در خصوص بهسازی و نوسازی و دیگر اقدمات انجام شده به منظور ارتقای سطح کیفیت زندگی در این منطقه قرار گرفت.
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از روند اجرایی عملیات عمرانی کف سازی و پیاده راه سازی 13 محور تاریخی در منطقه 12 از جمله محورهای طرخانی، پامنار، صوفیانی، کتانه، علوی، ناظم الاطبایی جنوبی و ... بازدید کرد.
گفتنی است تهیه سند توسعه محلات یکی از مأموریت های تعریف شده ی دفاتر خدمات نوسازی در سطح مناطق است که یکی از مهمترین اقدامات صورت گفته از سوی دفاتر خدمات نوسازی مستقر در منطقه 12 در سال گذشته تهیه نقشه کف سازی و پیاده راه سازی محورهای تاریخی در این منطقه به منظور احیای هویت تاریخی، کنترل عبور و مرور، پیاده راه کردن مسیر و کنترل ساعت تردد در این منطقه بوده است.
بر اساس این گزارش فاز یک نقشه های تهیه شده از سوی دفاتر خدمات نوسازی در منطقه 12 پس از تأیید در دبیرخانه کمیته ارتقاء کیفیت زندگی که در منطقه 12 و با حضور معاونان شهرداری تهران برگزار می شود، از سوی معاونت فنی و عمرانی منطقه 12 در 29 اسفند ماه به مرحله اجرا رسید و در طول کمتر از یک ماه، پیشرفت فیزیکی 80 درصدی در 68 هزار متر مربع در 13 محور تعریف شده در منطقه حاصل شد.
معاون فنی عمرانی منطقه 12 در جریان این بازدید ضمن تقدیر از سیاست ها و برنامه های سازمان نوسازی، ارائه طرح ها و نقشه های تهیه شده از سوی دفاتر خدمات نوسازی را در اجرای عملیات نوسازی و بهسازی محدوده های فرسوده و تاریخی این منطقه راهگشا و تأثیرگذار عنوان کرد.
شایان ذکر است بر اساس تصمیمات اتخاذ شده پس از اتمام عملیات اجرایی کف سازی و پیاده راه سازی 13 محور تاریخی تعریف شده که در 31 فروردین ماه به اتمام خواهد رسید، عملیات عمرانی جدید با اولویت محورهای نایب السلطنه، حاجی ها، امتداد بازارچه عودلاجان، لاله زار و درشکه خانه در دستور کار اقدامات اجرایی سال 95 به منظور ارتقای کیفیت زندگی و احیای هویت تاریخی در منطقه قرار گرفته است. ( به نقل از http://shahrnevesht.tehran.ir/)
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
انتقال به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید

اطلاع رسانی

Icon
Error