انتخاب ها
برو به آخرین پست برو به آخرین ناخوانده
ahmadi-maryam1  
#1 ارسال شده : 1395/04/09 03:29:45 ب.ظ
ahmadi-maryam1

رتبه: Administration

تاریخ عضویت: 1394/06/23
ارسالها: 44

تشکرها: 5 بار
1 تشکر دریافتی در 1 ارسال
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، عبادالله فتح اللهی در سومین جلسه کمیته امنیتی و حقوقی ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران که با حضور محسن نسج همدانی، معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران برگزار شد، ضمن تبریک انتصاب ایشان، خاطرنشان کرد: خوشبختانه همگرایی و هماهنگی نسبتاً قابل قبولی در حوزه نوسازی میان مجموعه مدیریت شهری و دولت در سطوح ملی، منطقه ای و محلی شکل گرفته است که حضور و پیگیری معاونین محترم استانداری تهران در حوزه عملیاتی نوسازی، خود گواه و شاهدی بر این مدعا است.دبیر ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران ضمن تقدیر از زحمات صفرعلی براتلو، معاون اسبق امنیتی و انتظامی استانداری تهران در راهبری جلسات پیشین کمیته امنیتی و حقوقی ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران، پیگیری های مجدانه معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران و ریاست جدید کمیته امنیتی و حقوقی ستاد بازآفرینی شهر تهران را جهت برگزاری مستمر و منظم جلسات این کمیته و تحقق مأموریت های نوسازی، بسیار ارزشمند و قابل تقدیر عنوان کرد. مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با بیان این که بررسی و ارائه راهکارهای مناسب جهت حل چالش ها، مسائل و مشکلات حقوقی در محله های دارای اولویت در منطقه 15 شهرداری تهران از جمله محله های اتابک و مینابی در دستور کار این جلسه از کمیته امنیتی و حقوقی ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران قرار گرفته است، بر اهمیت تثبیت اعضای کمیته و فعال کردن کارگروه های لازم تأکید نمود.
در این جلسه گزارشی از سوی شهردار منطقه 15 در رابطه با آسیب های اجتماعی و مسائل حقوقی حاکم در بافت های فرسوده و پیشنهادات منطقه برای رفع موانع نوسازی ارائه شد و در ادامه نقطه نظرات، اولویت ها، ضرورت ها و پیشنهادات مطرح شده از سوی اعضای حاضر در جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
محسن نسج همدانی، معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران و ریاست جدید کمیته امنیتی و حقوقی ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران نیز در این جلسه تأکید کرد: نگاه ما به مباحث مربوط به منطقه 15 قبل از این که امنیتی باشد، نگاهی انتظامی است و ضروری است نقطه نظرات اعضای کمیته در خصوص وضعیت بافت های فرسوده و آسیب های اجتماعی با ارائه راهکارهای پیشنهادی جهت تحقق کاری ریشه ای و عمیق در منطقه 15 بصورت مکتوب برای دبیرخانه ارسال گردد.
تشکیل جلسه ای در اداره ثبت جنوب شرق با حضور شهردار منطقه15، مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان تهران و نمایندگان سازمان نوسازی جهت تعیین تکلیف املاک مشاعی و املاک فاقد سند؛ تشکیل جلسه هماهنگی با حضور نماینده نیروی انتظامی، شورایاری محلات، شهردار منطقه 15، سپاه ثارا... (ع)، سپاه محمد رسول ا... (ص)، شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل و... در محل شهرداری تهران با محوریت اجرای برنامه عملیاتی جهت ارتقاء امنیت محلات فرسوده (از طریق گشت زنی و ...)؛ برنامه ریزی جهت احداث کلانتری ویژه محلات اتابک و شهید مینابی (تامین زمین ازطریق شهرداری منطقه 15)؛ استقرار کیوسک های نیروی انتظامی محلات فرسوده؛ جابجایی صنوف مزاحم در منطقه؛ اجرای برنامه های تبلیغی و ترویجی؛ انجام اقدامات ایجابی اولیه به منظور انتقال اوراقچی ها و ... از جمله مهمترین مصوبات این جلسه بود.

شایان ذکر است در خاتمه این جلسه احکام انتصاب محسن نسج همدانی به سمت ریاست جدیدکمیته امنیتی و حقوقی و امیرعباس شفیع زاده به سمت دبیر کمیته امنیتی و حقوقی ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران اعطا شد. (به نقل از منبع http://nosazi.tehran.ir/)
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
انتقال به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید

اطلاع رسانی

Icon
Error